Susisiekite su mumis:
+370 686 71266 | info@aromanatural.lt

PIGIAUSIAS SUNTIMAS Į VENIPAK PAŠTOMATUS!

 

 

Vilniuje galėsite atsiimti prekes tą pačią dieną po apmokėjimo

 

0
Prekių krepšelis tuščias.

0

Pristatymo ir apmokėjimo tvarka (pirkimo sąlygos)

Pirkimo procedūra:

1. Patinkančias prekes susidedate į krepšelį.Minimali užsakymo suma (be siuntimo mokesčio) - 8 eurai.
2. Jei anksčiau nesiregistravote aromanatural.lt sistemoje, reikia prisiregistruoti nurodant reikalaujamą informaciją; jei esate anksčiau
užsiregistravę aromanatural.lt sistemoje, prisijungiate vartotojo zonoje
3. Pasirenkate pristatymo būdą:
3.1. Nemokamas atsiėmimas PC "Panorama" Vilniuje. Užsakymai paprastai įvykdomi per 2 darbo dienas,
gavus apmokėjimą. Vilniuje gyvenantys pirkėjai ar miesto svečiai gali atsiimti prekes patys PC “Panorama” , gavę el. laišką apie užsakymo
sukomplektavimą. Apmokėjimas grynais negalimas.
3.2. Į kitus miestus ir pageidaujantiems vilniečiams prekes išsiųsime registruotu paštu (kaina -2,70 eurų) arba Venipak kurjeriu (kaina - 3,20 eurų). 6 paštomatus siuntimo kaina - 2,50. Jei perkama vien ar beveik vien tara, pasirenkant pristatymą paštu, o bendras svoris virš 2 kg, pristatymo kaina ir būdas bus derinami iš naujo arba grąžinami pinigai už prekes.
Būtinas išankstinis apmokėjimas.
3.3. Jei norėtumėte mokėti grynais kurjeriui pristačius prekes, pristatymas ir ši paslauga kainuotų 4,80 eurų. Pasirinkus šį būdą ir atsisakius priimti užsakymą arba nurodžius neteisingus pristatymo duomenis, dėl ko siuntos pristatymas tampa negalimas, norint kitą sykį įsigyti prekių bus taikoma 5 eurų priemoka.
3.4. Siunčiame per Lietuvos paštą į visas užsienio šalis. Siuntimo kainą paskaičiuojame pagal faktinį svorį gavę pirkėjo užklausą.
3.4. Jei Pirkėjas nurodo neteisingą adresą, telefoną ir siunta negali būti jam pristatyta, arba siunta nebūna atsiimta per kurjerio tarnybos nurodytą laiką iš siuntų terminalo, ir dėl nurodytų priežasčių yra  peradresuojama ar grąžinama Pardavėjui (UAB Aroma natura), siunta pristatoma tik papildomai pirkėjui sumokėjus 6 eurus. Pirkėjui atsisakius sumokėti priemoką, siunta nėra pristatoma, o pirkėjui grąžinama sumokėta suma minusavus siuntimo mokestį (3,20 eur ir 6 eur, viso - 9,20 eur). .
3.5. Jei Pirkėjas nori gauti siuntą nurodydamas konkretų laiko intervalą, jis turi papildomai sumokėti Pardavėjui už šią paslaugą 7 eurus.
4. pasirenkate apmokėjimo būdą:
4.1 apmokate už prekes iš anksto (per tiesioginį nukreipimą ar bankiniu pavedimu). Galimas apmokėjimas per Paypal (suderinus su mumis elektriniu laišku), bet dėl šios paslaugos užsakymo suma padidėja 4 proc. Pavedimu apmokėti užsakymą prašome per 3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo.
Gavę apmokėjimą, užsakymą išsiųsime arba pristatysime į PC "Panorama" per  2 darbo dienas.

Visą informaciją apie užsakymo būklės pasikeitimą pranešame elektroniniu laišku. Jei norite būti iformuoti SMS žinute, prašome mus apie tai informuoti

Jei reikia prekių užsakymo dieną, prašome kreiptis telefonu +370 686 71266.
Jei apmokėjimas nebus įvykdytas per 3 darbo dienas, užsakymas bus atšauktas.

Kita svarbi informacija: Prekės paprastai išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo, bet esant nenumatytoms aplinkybėms, pasiliekame sau teisę jas išsiųsti per 5 darbo dienas.Jei užsakymas skubus, kreipkitės tel. +370 686 71266 ar el. paštu. info@aromanatural.lt.Jei užsakytų ir už jas apmokėtų prekių nebūtų sandėlyje, pirkėją informuosime ir pinigus grąžinsime per 48 val. po jų gavimo.Patvirtiname, jog asmeniniai pirkėjo duomenys bus išimtinai naudojami parduotuvės www.aromanatural.lt tikslais. Įsipareigojame neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims išskyrus LR teisės aktuose numatytus atvejus.

Prekių grąžinimas: Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtinų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka. Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Norėdami grąžinti prekes, prašome susisiekti info@aromanatural.lt.

PVM sąskaitas faktūras išrašinėjame visiems pirkėjams, bet jas siunčiame pirkėjams elektroniniu paštu, jiems paprašius.

Pirkėjai, įsigydami prekes, sutinka su aukščiau aprašytomis pirkimo sąlygomis.

 

🍪 Slapukų nustatymai
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėme geriausią jūsų svetainės patirtį.