Susisiekite su mumis:
+370 686 71266 | info@aromanatural.lt

Siuntimas į Venipak PAŠTOMATUS TIK 1 EUR!

 

 

 

Vilniuje galėsite atsiimti prekes tą pačią dieną po apmokėjimo

 

0
Prekių krepšelis tuščias.

0

Daugiau peržiūrų

Ksantanas (ksantano gumos milteliai)

Turime: Sandėlyje

Prekės pavadinimas Kainą Vnt
Ksantanas (ksantano gumos milteliai) 20 g.
2,40 €
Ksantanas (ksantano gumos milteliai) 50 g.
4,50 €

Greita peržiūra

Ksantano guma yra polisacharidas, sudarytas iš cukraus, gliukozės, manozės ir gliukurono rūgšties. Plačiai naudojamas maisto ir kosmetikos pramonėse.
AR

Detalės

Ksantano guma yra polisacharidas, sudarytas iš cukraus, gliukozės, manozės ir gliukurono rūgšties. Plačiai naudojamas maisto ir kosmetikos pramonėse.
Jis sudaro apsauginę plėvelę ant veido, yra drėkinančio poveikio. Yra mišinių tištiklis, emulsiklis ir stabilizatorius.

Papildoma informacija

Receptai, naudojimo būdai, Monikos pastebėjimai

Naudojamas losjonuose, kremuose, šampūnuose, kondicionieriuose.
Standartinė dozė: 0,2-0,5%
Praktiniai patarimai:
Pasidarykite įvairios paskirties gelių.Tereikia į skystį (hidrolatą, vandenį, alijošiaus sultis) pridėti ksantano ir turėsite gelį.
Gelio paruošimas: į indą su skysčiu įberkite reikiamą kiekį ksantano. 40 ml skysčio reikia maždaug 0,3 g. Kadangi sunku pasverti tokį kiekį, siūlau naudoti matavimo šaukštelį. Tai būtų apie 0,7 ml (1/3 2 ml matavimo oranžinio šaukštelio).  Jo neturint, galima tiesiog įberti nuo peilio galo. Berkite ksantaną tarsi sijodamos (kaip miltus), kad kruopelės nesuliptų. Įbėrus ksantaną-išmaišyti ir palikti brinkti 1-2 h, retkarčiais pamaišant. Ksantanui išbrinkus, reikia gerai išmaišyti, kad gautųsi vienalytis gelis. Maišymui labai tinka ir elektrinis maišiklis-blenderis. Jei netenkina tirštumas (norisi tirščiau) , procedūra kartojama). Įdėjus ksantano per daug, gausis nebe gelis, o tąsi košė.
Kai turite gelį, jį galite įvairiomis proporcijomis sumaišyti su augaliniais aliejais, ir turėsite puikią drėkinamąją maitinamąją priemonę veidui ar kūnui, paruoštą šaltu būdu, be jokio kaitinimo. Jis puikai geriasi užteptas ant sausos odos, nereikia kaskart purkšti hidrolato, kaip kad tepant gryną aliejų. Galite tokį aliejinį-gelinį mišinį naudoti veido valymui ir kitaip eksperimentuoti, keičiant sudėtines dalis.Toks aliejinis gelis nėra visiškai vienalytis, jame matosi aliejaus mikrolašeliai. Norint turėti vienalytį produktą, reikia dar pridėti papildomo emulsiklio.
Dėmesio: į ksantano gelį nedėkite GSE, jis sutraukia gelį.

Rekomenduojama gelį laikyti šaldytuve, ypač jei padarytas didesnis kiekis.

🍪 Slapukų nustatymai
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėme geriausią jūsų svetainės patirtį.