Susisiekite su mumis:
+370 686 71266 | info@aromanatural.lt

NUOLAIDOS PERKANT UŽ 35 EUR IR DAUGIAU!

 

Vilniuje galėsite atsiimti prekes tą pačią dieną po apmokėjimo

 

0
Prekių krepšelis tuščias.

0

Daugiau peržiūrų

Gintaro rūgštis

Turime: Sandėlyje

Prekės pavadinimas Kainą Vnt
Gintaro rūgštis 20g
2,80 €

Greita peržiūra

Gintaro rūgštis veikia kaip antioksidantas, stiprina odos apsauginį barjerą, saugo ją nuo drėgmės praradimo ir išsausėjimo, suteikia ryškų jauninamąjį poveikį.


AR

Detalės

Gintaro rūgštis yra karboksirūgštis, priklausanti dikarboksirūgšties klasei. Tai yra ECOCERT sertifikuotas ingredientas, gaunamas perdirbant natūralų gintarą. Gintaro rūgštis, daugiausiai veikia paviršiniame odos sluoksnyje – epidermyje. Ji suardo ryšius tarp negyvųjų odos ląstelių, skatina naujų ląstelių dauginimąsi, taip padėdama atkurti sveiką odos būklę. Gintaro rūgštis puikiai pašalina negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus taip suteikdamas galimybę veikliosioms medžiagoms pasiekti gilesnius odos sluoksnius.

"Ši rūgštis dalyvauja fibroblasto veikloje. O fibroblastas, kaip žinia, gamina kalogeną, elastines skaidulas. Gintaro rūgštis skatina tam tikrų amino rūgščių gaminimąsi, taip gerėja ir kalogeno gamyba. Kitaip tariant, gintaro rūgštis stangrina odą" , - dr. R. Gancevičienė (Gintaro rūgštis estetinėje medicinoje – ką reikia žinoti moderniai moteriai? | Gyvenimas | 15min.lt)

Tap pat gintaro rūgštis skatina odos elastingumą ir stiprina odos imunitetą, padeda suvienodinti veido spalvą.

Produktai su gintaro rūgštimi nekemša porų, gerina odos regeneraciją ir mikrocirkuliaciją, atgaivina ir atjaunina odą, skaistina ir atšviežina jos spalvą, tonizuoja, stiprina kapiliarines sieneles.

Tinka visiems odos tipams.

Papildoma informacija

Receptai, naudojimo būdai, Monikos pastebėjimai

Tirpsta vandenyje.

Naudoti odai 0,5- 3 proc. koncentracijos (iki 3 g rūgšties į 97g kosmetikos produkto).

Jei naudosite ne vandeniniuose produktuose, prieš dėdami rūgštį ją ištirpinkite karštame skystyje ir po truputį tirpalą įmaišykite į kremą.

Galutinio produkto PH turėtų būti 3,8–5.

Preparatų nuo spuogų produktų pH turėtų būti 4,0–4,2.

Prieš naudojimą ant didesnių odos plotų, atlikite odos jautrumo testą!

Valanti ir skaistinanti kaukė

  • 1,5 g gintaro rūgštis
  • 45,5 g vandens

Pašildytame vandenyje ištirpinkite rūgštį, tirpalu suvilgykite vatos diskelius ir apdėkite jais veidą. Laikykite 10-15 min. Atsiradęs odos graužimas yra normali odos reakcija.

🍪 Slapukų nustatymai
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėme geriausią jūsų svetainės patirtį.