Susisiekite su mumis:
+370 686 71266 | info@aromanatural.lt

NUOLAIDOS PERKANT UŽ 35 EUR IR DAUGIAU!

 

Vilniuje galėsite atsiimti prekes tą pačią dieną po apmokėjimo

 

0
Prekių krepšelis tuščias.

0

Daugiau peržiūrų

Polisorbatas 80

Turime: Sandėlyje

Prekės pavadinimas Kainą Vnt
Polisorbatas 80 50 ml
3,30 €

Išparduota

Polisorbatas 80 30ml
2,40 €

Greita peržiūra

Polisorbatas 80 yra nejoninis aliejaus -vandenyje emulsiklis. Tai - puikus neriebus eterinių aliejų tirpiklis. Polisorbatą 80 sumaišius su baziniu aliejumi, pagaminsite hidrofilinį aliejų, kuris gali būti naudojamas sausos kūno odos prausimui taip pat kaip lengvai nuplaunamas masažinis aliejus.

AR

Detalės

Polisorbatas 80 yra nejoninis aliejaus -vandenyje emulsiklis. Tai - puikus neriebus eterinių aliejų tirpiklis. Vasarą siūlau naudoti apsauginio purškalo nuo vabzdžių gamybai. Polisorbatą 80 sumaišius su baziniu aliejumi, pagaminsite hidrofilinį aliejų, kuris gali būti naudojamas sausos kūno odos prausimui taip pat kaip lengvai nuplaunamas masažinis aliejus.

Papildoma informacija

Receptai, naudojimo būdai, Monikos pastebėjimai

Polisorbatas 80 naudojamas vonios bombose, prausimosi aliejuose, kūno purškikliuose, šveitikliuose, šampūnuose ir kondicionieriuose plaukams. Kaip eterinių aliejų tirpiklis. Paprastai naudojamas- 1-30 % koncentracijos.

Vonios kambario gaiviklis: Buteliuke sumaišome polisorbatą 80 su norimais eteriniais aliejais (rekomenduočiau citrinžolių, mėtinių eukaliptų, citrusų). Santykis maždaug 1:1 (žiūrėkite, ar ištirpsta ea). Tada įpilkite distiliuoto vandens ir gerai suplakite-gausite balsvą vientisą kvapų skystį.

 

Analogišku būdu galite pasidaryti apsauginį purškalą nuo vabzdžių, naudoti purškiamo dezodoranto gamybai.
🍪 Slapukų nustatymai
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėme geriausią jūsų svetainės patirtį.