Susisiekite su mumis:
+370 686 71266 | info@aromanatural.lt

IEŠKOKITE LAIŠKŲ SPAME !

NUOLAIDA PERKANT NUO 35 EURŲ!

 

 

Vilniuje galėsite atsiimti prekes tą pačią dieną po apmokėjimo

 

0
Prekių krepšelis tuščias.

0

Daugiau peržiūrų

Alavijo milteliai, ekologiški koncentruoti 200:1 (Aloe Barbadensis)

Turime: Išparduota

Prekės pavadinimas Kainą
Alavijo milteliai, ekologiški, koncentruoti 200:1 5g
5,30 €

Greita peržiūra

Šie milteliai yra išgaunami iš vidinės alavijo lapų dalies (gelio),džiovinant žemoje temperatūroje.Tokiu būdu išlieka diždžioji dalis polisacharidų,ir produktas yra labai vertingas kosmetikos ingredientas.Yra be jokių konservantų, milteliai tirpūs vandenyje (skystyje).

Detalės

Šie milteliai yra išgaunami iš vidinės alavijo lapų dalies (gelio),džiovinant žemoje temperatūroje.Tokiu būdu išlieka didžioji dalis polisacharidų,ir produktas yra labai vertingas kosmetikos ingredientas.Yra be jokių konservantų, milteliai tirpūs vandenyje (skystyje).   Pasižymi drėkinančiomis, minkštinančiomi savybėmis.

Papildoma informacija

Receptai, naudojimo būdai, Monikos pastebėjimai Milteliai tirpinami šiltame, apie 30 С skystyje (hidrolate) ir pridedami į norimą produktą. Į kremus rekomenduojame pridėti paskutinėje fazėje, miltelius ištirpinus mažame kiekyje skysčio. Puikiai tinka kremams, kaukėms. Galima miltelius (apie 0,2-0,5g) ištirpinti 100 ml hidrolato, taip sustiprinant jo drėkinantį poveikį. Jei naudosite skystame pavidale, naudokite konservantą, tirpų vandenyje- kalio sorbatą ir natrio benzoatą. Kremų konservavimui tinka visi parduodami konservantai Laikykite sandariai ir vėsioje vietoje.
🍪 Slapukų nustatymai
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėme geriausią jūsų svetainės patirtį.