Susisiekite su mumis:
+370 686 71266 | info@aromanatural.lt

IEŠKOKIT LAIŠKŲ SPAME !

NUOLAIDA PERKANT NUO 35 EURŲ!

 

 

Vilniuje galėsite atsiimti prekes tą pačią dieną po apmokėjimo

 

0
Prekių krepšelis tuščias.

0

Daugiau peržiūrų

Acai uogų aliejus (Euterpe oleracea )

Turime: Sandėlyje

Prekės pavadinimas Kainą Vnt
Acai uogų aliejus 30ml

Įprastinė kaina: 12,50 €

Speciali kaina: 8,40 €

Greita peržiūra

Acai uogų aliejuje yra daug antocianinų ir fitosterolių, todėl tai – vienas stipriausių antioksidantų pasaulyje (valgomų vaisių). Šis prabangus aliejus idealiai tinka brandžiai odai, padeda atkurti elastingumą ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų žalos.
AR

Detalės

Puiki kaina iš kito tiekėjo už nuostabų produktą!

Acai uogų aliejus yra spaudžiamas iš mažų, tamsiai violetinių uogų. Uogos yra surenkamos rankomis iš saugomų Amazonės miškų ir nedelsiant spaudžamos, kad būtų išgautas pats šviežiausias, kokybiškiausias aliejus, kuris yra vienas brangiausių pasaulyje.Acai uogų aliejus yra lengvai absorbuojamas.

  • Jame yra didelis kiekis oleino, linolo ir palmitino rūgščių, vitaminų, todėl aliejus veiksmingai drėkina sausą, pažeistą ir sudirgusią odą.
  • Jame taip pat yra daug antocianinų ir fitosterolių, todėl tai – vienas stipriausių antioksidantų pasaulyje (valgomų vaisių).
  • Šis prabangus aliejus idealiai tinka brandžiai odai, padeda atkurti elastingumą ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų žalos.

Dabar turimos partijos aliejus yra geltonos spalvos>

Yra tyras (virgin), nerafinuotas.

Papildoma informacija

Receptai, naudojimo būdai, Monikos pastebėjimai Naudoti įvairių kosmetinių priemonių sudėtyje. Ypač rekomenduojamas brandžiai odai. Rekomenduojama naudojimo koncentracija 1-30 %.
🍪 Slapukų nustatymai
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėme geriausią jūsų svetainės patirtį.