Susisiekite su mumis:
+370 686 71266 | info@aromanatural.lt

 NUOLAIDA PERKANT VIRŠ 35 EURŲ

 

0
Prekių krepšelis tuščias.

0

Daugiau peržiūrų

Ožkos pieno milteliai

Turime: Išparduota

Prekės pavadinimas Kainą
Ožkos pieno milteliai 50 g.
2,75 €
Ožkos pieno milteliai 20 g.
1,60 €

Greita peržiūra

Ožkų pieno milteliai turtingi kalciu, fosforu, natriu, kaliu, magniu; vitaminais A, B, C, D, E, B1, B2, B3 ir B12, pantoteno rūgštimi. Ožkų pienas skatina odos regeneraciją, giliai ją drėkina.

Detalės

Ožkų pienas yra senovinis grožio eliksyras, galintis padėti išsaugoti odos sveikatą, jaunatviškumą ir dabartiniais pramonės taršos laikais. Ožkų pieno milteliai turtingi kalciu, fosforu, natriu, kaliu, magniu; vitaminais A, B, C, D, E, B1, B2, B3 ir B12, pantoteno rūgštimi.
Dėl savo sugebėjimo lengvai įsigerti į odą ožkos pieno produktai puikiai tinka puoselėti jautrią odą. Stiprių antioksidacinių savybių turintys, vitaminų A ir E turtingi ožkų pieno milteliai naikina laisvuosius radikalus ir padeda odai  atstatyti šarmingumą, kai ji kenčia dėl pramoninės taršos rūgštinamos aplinkos. Ožkų pieno baltymai ir amino rūgštys  suminkština odą, juos galima naudoti esant žvynelinei, egzemai, aknei, spuogams. Jie ramina odą, sumažina jos raudonį.
Juokaujama, kad jeigu ožkų pienas tiko legendinei Egipto karalienei Kleopatrai, jis nebus per prastas ir Jums :)

Papildoma informacija

Receptai, naudojimo būdai, Monikos pastebėjimai

Iš ištirpintų ožkos pieno miltelių, augalinio glicerino, alavijo gelio ir hidrolato galite pasigaminti nuostabų odos kondicionierių, kuri ją pamaitins, sudrėkins, nuramins ir atgaivins.

Standartiškai naudojama 1-10 %koncentracija. Pradžiai ištirpinkite miltukus mažame vandens kiekyje, tada pridėkite reikiamą skysčio kiekį.

Milteliai yra specifinio ožkų pieno kvapo.